Rojstvo DNŠ
461887115_ee4683075d_o

Mladi študentje, ki si želijo strukturirano in kakovostno mladinsko organiziranje, ustanovijo Društvo novomeških študentov.

Najdejo se objektivno primerni prostori za delovanje kluba v bivšem domu JLA, sedanjem kulturnem centru Janeza Trdine. Društvo pripravi vse načrte, doseže obravnavo problematike na seji Mestnega sveta in si izbori sklep o dodelitvi prostorov DNŠ in s tem novomeški mladini. DNŠ pripravi finančna sredstva, se posvetuje tudi z MORS, vendar vsi napori in vlaganja propadejo v trenutku, ko Mestni svet iste prostore dodeli novonastali Visoki šoli za upravljanje in poslovanje.

Leave a comment

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.